Toca Magma Freestyle 12 inch Djembe, Green SFMDJ-12GR
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SFMDJ-12GR
UPC:
MPN:
SFMDJ-12GR
Condition:
New
Availability:
Ships in 1-3 business days from TX.
Frequently bought together:
Description
Not sure about the size? Read Which Size Djembe is Right for Me?
  • Lightweight and durable seamless synthetic shell
  • Protective rubber bottom
  • 12" Goatskin head, 23" height with rope handle